نخ دندان بنسر | بلاگ

نخ دندان بنسر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

استفاده از نخ دندان نقش بسيار مهمي در رعايت بهداشت دهان و دندان دارد. نخ دندان پلاك ها و باكتري‌هايي را از بين مي‌برد كه مسواك شما به آنها دسترسي ندارد. اگر شما نخ دندان نزنيد در نظافت بيش از يك سوم سطح دندانتان كوتاهي كرده‌ايد. پلاك‌هاي دنداني عامل اصلي بيماري‌هاي لثه مي‌باشند. با حداقل يك بار استفاده از نخ دندان در طي روز، شانس به وجود آمدن اين پلاك‌ها به شدت كاهش مي‌يابد
روش استفاده از نخ دندان
از یک نخ دندان مناسب که در داروخانه ها به وفور یافت می شود، یک تکه به اندازه ی 25-20 سانتیمتر ببرید. 

دو سر نخ دندان را به یکدیگر گره بزنید تا حلقه ای تشکیل شود که این حلقه ی نخ به درستی بین انگشتان دو دست قرار گیرد و تسلط کافی به نخ دندان داشته باشید.
 

مانور انگشتان جهت سهولت در کار با نخ دندان خیلی مهم است. از انگشتان شست جهت استفاده در دندان های فک بالا و از انگشتان سبابه جهت پاک کرن دندان های پایین استفاده کنید.

قرارگیری انگشتان باید به صورتی باشد که فاصله ی دو انگشت دست بین 2-5/1 سانتیمتر باشد که بهترین موقعیت تسلط بر نخ دندان است و این فاصله را با افزایش یا کاهش قطر حلقه ی نخ می توانید بدست آورید.


چرا نخ دندان بنسر
تولیدات نخ دندان بنسر با ماشین آلات مدرن و بسته بندی آن طبق آخرین متدهای بهداشتی بین المللی، موجع به اعتماد بی سابقۀ عموم و در نتیجه باعث افزون بی نظیر مصرف کنندگان آن شده است. به همین دلیل، کارخانۀ تولیدی بنسر انواع دیگر این نخ دندان را در بسته بندی هایی با اندازه ها و مدل های مدرن و متنوع به تولیدات خود اضافه نموده تا علاوه بر جلب نظر خریداران جدید و افزودن به تعداد حمایت کنندگان این نخ دندان، طرفداران کالایش را با هر سلیقه ای خوشنودتر کند.

آیا نخ دندان برای بهداشت دندان‌ها و لثه مفید است؟

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که استفاده از نخ دندان همراه با مسواک تاثیر چندانی در بهداشت دندانها و لثه ندارد

نتایج تحقیقات اخیر نشان می‌دهد برخلاف تصور اغلب افراد، استفاده از نخ دندان همراه با مسواک تاثیر چندانی در سلامت دندان‌ها و لثه ندارد.

با اینکه دستورالعمل‌های رژیمی طی سالهای اخیر همواره به شهروندان این کشور توصیه کرده‌اند از نخ دندان استفاده کنند اما در سال 2015 دیگر این موضوع مطرح شد چرا که بر اساس قوانین ایالات متحدۀ امریکا، توصیه‌های درج شده در دستورالعمل‌های عمومی باید بر اساس یافته‌های علمی باشد

 


فواید و نحوۀ استفاده از نخ دندان بنسر

متاسفانه اکثر مردم اطلاعات کافی از نحوۀ مراقبت از دندان و لثه های خود ندارند و رعایت بهداشت دهان و دندان را به مسواک زدن خلاصه کرده اند؛ در صورتی که مسواک زدن تنها یک بعد از موارد این بهداشت را شامل می شود.  از جمله عوامل موثر در بهداشت دهان و دندان استفاده از نخ دندان است که درصد بالایی از مردم در استفادۀ آن کوتاهی می کنند؛ و بیشی دیگر که از نخ دندان استفاده می کنند، با نحوۀ صحیح استفاده از آن آشنا نیستند.  برای استفاده از نخ دندان روشهای متفاوتی متداول است ولی متخصصین تولید نخ دندان ارکید با سالها تجربه در تحقیق ذر مورد اثرات استفاده از نخ دندان در سلامتی دندانها و لثه، به روش منظور شده در زیر معتقد هستند و آنرا توصیه و تاکید می کنند.

 فواید استفاده از نخ دندان
1-      مۆثرترین ابزار برای نظافت دقیق دندان‌ها و جلوگیری از پوسیدگی آنها استفاده از نخ دندان است .
2-      پزشکان توصیه می کنند تا از نخ دندان روزانه حداقل یک بار استفاده بشود چرا که مانع آلودگی لثه و تجمع جرم مابین دندان ها می شود .
3-      نخ دندان فقط برای بیرون آوردن غذا از بین دندان ها نیست، حتی اگر هیچ غذایی بین دندان های شما گیر نکرده باشد، بازهم لازم است حداقل یك بار در شبانه روز از نخ دندان استفاده كنید.
4-      استفاده از نخ دندان با اسانس نعنا، گزینۀ خوبی برای خوش بو کردن دهان است.
5-      محققان دریافته اند که استفاده از نخ دندان می تواند از سکته قلبی یا مغزی نیز جلوگیری کند. با استفاده از نخ دندان همچنین می توانید بسیاری از بیماری های دستگاه گوارش را از بین ببرید زیرا نبود جرم از خطر مریض شدن شما می کاهد.

6-       مزایای استفاده از نخ دندان از همان روز اول استفاده آغاز می شود و امتیازات بسیاری برای لثه و دندان های شما دربردارد. غفلت در استفاده از نخ دندان، غفلت در حفظ سلامتی دندان و لثه است.

 

 

نخ دندان نعنایی بنسر
 

 

نخ دندان نعنایی بنسر ,...
نویسنده : bencer بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 17:40